خب خب خب

سلام سلام سلام

من ریحانه ملقب به شاهدخت از همین تریبون بازگشت خودم ب زندگی عادیمو اعلام میکنمممممم

میدونستم که حالم خوب میشه و الان ب قدری خوبم ک ب جرعت میتونم بگم با چهار سال پیشم تفاوتی ندارند جز یکی

ک اونم قبلاً پسر میدیدم با دست میزدم تو دهنش اما الان کلی از دوستان هستن که پسرن و ته مرام و معرفت

اونقدر حالم خوبه که هر روز با ذوق ساعت هفت هشت بلند میشم تیپ میزنم آرایش میکنم میرم باشگاه تو خیابون مغازه رو نگا میکنم نیمروز گل فروشی و برای خودم باز هدیه میخرم کتاب میخونم بدون ترس از خاطره ای آهنگ گوش میدم و می‌رقصم میخونم میخندم و مهم تر از همه دوباره می‌نویسم و اینبار می‌خوام نوشته هامو ارتقا بدم ب همراه صدای خودم و همینطور هر روز بیشتر از قبل بخندم و زندگی کنم .

رمز موفقیت من هم این بود که خودمو بیشتر از هر انسانی دوست داشتم و دارم و اول از همه عاشق خودم بودم و این شد که با رفت و آمد آدم ها زندگیمو نباختم و هرروز قوی تر و فهمیده تر از قبل شدم

خلاصه اینکه عاشق خودتون باشید و هیچ انسانی و بیشتر از خودتون دوست نداشته باشید تا نشکنید و و بتونید هربار بلند شید ن اینکه خودخواه باشینا ولی خودتونو اونقدری وقف کسی نکنید که خودتون رو فراموش کنید

و در آخر و کلی بگم حال من بهتر از این نمیشد و و بهتر تر تر از این قراره بشه امیدوارم شما هم خوبتر از دیروزاتون بشید هرروز

فلنییییییی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Angie Sarah نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و امنیتی Jullian وبلاگ تفریحی خبری باما خرید اپل ایدی - خرید گیفت کارت خانه ارزهای دیجیتال نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایرلاین ها